Wszystkie bestsellery
  • Obniżka
Poorboy's World White Diamond Show Glaze 437ml
  • Poorboy's World White Diamond Show Glaze 437ml
  • Poorboy's World White Diamond Show Glaze 437ml

Poorboy's World White Diamond Show Glaze 437ml

Politura do jasnych kolorów lakierów samochodowych

100,00 zł
80,00 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 100 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Poorboy’s White Diamond Glaze to niesamowita, łatwa w użyciu politura przeznaczona do jasnych lakierów samochodowych, która delikatnie oczyszcza lakierowane powierzchnie i maskuje defekty. Pozostawia gładką, lustrzaną taflę lakieru i połysk godny najlepszego show samochodowego. Przygotowuje powierzchnię na zabezpieczenie powłoką ochronną w postaci sealantu lub wosku. Poorboy’s White Diamond Glaze jest mistrzem iluzji „mokrego lakieru”. Ukrywa powstające w skutek codziennego użytkowania ryski, irytujące każdego właściciela samochodu. Nie bez powodu politura ta zawdzięcza swoją nazwę diamentom – nadzwyczajny połysk wykończenia po prostu oślepia! Produkt może być stosowany tak często, jak tylko potrzebujesz.

Sposób użycia:

  • Aplikacja ręczna – nakładaj kolistymi ruchami za pomocą aplikatora z mikrofibry, pozostaw do wyschnięcia na ok.15 min, poleruj uważnie do uzyskania połysku ręcznikiem z mikrofibry.
  • Aplikacja maszynowa – nakładaj za pomocą polerki orbitalnej i miękkiej gąbki z prędkością 3000-4000 oscylacji na minutę aż do uzyskania cienkiej powłoki, pozostaw do wyschnięcia na ok.15 min, poleruj do połysku ręcznikiem z mikrofibry.

Szczegóły produktu
PB-WD-16