Kategorie

.

Kategorie

.

Chemspec Enz-All 250g

Chemspec Enz-All 250g

Obecnie brak na stanie

Enzymatyczny Pre-Spray do Usuwania Zabrudzeń Białkowych

44,99 zł
49,99 zł
Zniżka 10%
Brutto


Najsilniejszy enzymatyczny prespray na rynku zawierający enzymy proteolityczne specjalnie opracowane do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych. Okazał się również niezwykle skuteczny w usuwaniu moczu i kału, krwi, trawy. Skutecznie usuwa tłuszcze, oleje jadalne i zabrudzenia, które można zwykle spotkać w hotelarstwie, gastronomii, opiece zdrowotnej i domu.

Kupuj wyłącznie u autoryzowanego dystrybutora!

Tylko autoryzowane źródło sprzedaży daje pewność, że zakupiony produkt jest całkowicie oryginalny a jego jakość jest zgodna z założeniami producenta.

Sposób użycia, oraz wskazówki dotyczące użycia produktu: Prespray jest przeznaczony do nanoszenia na powierzchnię czyszczoną opryskiwaczem. Konieczne jest rozprowadzenie produktu za pomocą szczotki ręcznej, lub szorowarki elektrycznej.

Dozowanie: 10-15 g / litr wody o temperaturze nie niższej niż 60 stopni Celsjusza (celem aktywacji enzymów)

Produkt należy nanieść na czyszczoną powierzchnię za pomocą ciśnieniowego lub elektrycznego opryskiwacza a następnie wetrzeć szczotką ręczną, szorowarką walcową lub tarczową. Aby Enz-All rozpuścił dokładnie zabrudzenia należy odczekać (w zależności od stopnia zabrudzenia) 5-10 min i przystąpić do pranie ekstrakcyjnego z użyciem innego produktu Chemspec (np. Formula 90 lub All Fiber Textile Rinse). Prespray najlepjej stosować w formie ciepłego roztworu aktywowanego w temperaturze 60 stopni. Wystudzenie środka nie zmienia jego właściwości do 24 godzin. Po upływie 24 godzin właściwości roztworu zmniejszają się o połowę.

Uwaga! Z uwagi na wysokie pH produktu nie jest on przeznaczony do włókien naturalnych (np. np wełna). Zawsze sprawdzaj stabilność kolorów w niewidocznym miejscu.

Karol Talarczyk SJC

ul. Płaszowska 51/1

30-713 Kraków

Polska

e-mail: sklep@chemspec-polska.pl

Chemspec-0007

Specyficzne kody