Kategorie

.

Kategorie

.

Santoemma Sabrina SW15 Blue

4 190,00 zł
Brutto


Odkurzacz ekstrakcyjny przeznaczony do czyszczenia tapicerek meblowych i samochodowych oraz średniej wielkości wykładzin dywanowych. Dzięki zastosowaniu wysokiego podciśnienia maszyna umożliwia usunięcie maksymalnej ilości zanieczyszczeń z powierzchni oraz uzyskanie najkrótszego czasu schnięcia. Ta wytrzymała kompaktowa i bardzo mobilna maszyna jest idealnym wyborem dla firm sprzątających, ale również myjni samochodowych, salonów autodetailingu, domów opieki, hoteli, lokali handlowych, czy biur.

System ekstrakcyjny

Dzięki systemowi ekstrakcyjnemu, roztwór wody i detergentu jest wtryskiwany we włókna tapicerki i natychmiast odessany. Roztwór oraz zanieczyszczenia są usuwane i zbierane do zbiornika znajdującego się w korpusie urządzenia.

Technologia wysokiego podciśnienia

Czas schnięcia tapicerki zależy w głównej mierze od mocy zasysania. Urządzenia firmy Santoemma wyposażone są w specjalnie zaprojektowany system ssący, wytwarzający o 50% wyższe podciśnienie niż standardowe odkurzacze ekstrakcyjne. Można odessać 95% natryskiwanego roztworu. Dzięki temu czas schnięcia został maksymalnie skrócony.

Główna zaletą urządzeń Santoemma jest osiągnięcie o wiele lepszych efektów czyszczenia dzięki dokładnemu zbieraniu zanieczyszczeń, które znajdują się w odessanym roztworze detergentu. W przypadku standardowych urządzeń pozostałości detergentu wyparowałyby z dywanu pozostawiając resztki zanieczyszczeń we włóknach.

ZALETY Sabrina SW15 z lancą

  • Maszyna jest łatwa do przenoszenia nawet w małym samochodzie i można ją łatwo przechowywać w dowolnym miejscu 
  • Czas schnięcia został maksymalnie skrócony: wykładziny dywanowe i tapicerki suche nawet w ciągu 30 minut! 
  • Łatwość obsługi urządzenia: znacznie redukuje czas i wysiłek ze strony operatora. 
  • Niesamowite efekty - wykładziny i tapicerki są całkowicie czyste i ponowne zabrudzenia pojawiają się powoli jak w przypadku nowych materiałów 
  • Zbiorniki wykonane z bardzo trwałego polietylenu gwarantują długą żywotność 
  • Przezroczysta nietłukąca się osłona pozwala zobaczyć przepływ brudnej wody 
  • Łatwy w czyszczeniu wyjmowany filtr urządzenia 
  • Posiada niezawodne i wytrzymałe, mosiężne złącza 
  • Silnik posiada termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem a także jest chroniony przed rdzą 
  • Modułowa konstrukcja umożliwiająca szybką i niedrogą wymianę i konserwacje części

Wyposażenie standardowe:

  • Węże H10-M
  • Lanca do dywanów NS300-M szerokość 27-29 cm z dyszą natryskową

Idealnie sprawdzi się w:

  • myjnie samochodowe - dzięki systemowi wysokiego podciśnienia
  • warsztaty samochodowe - idealnie sprawdza się w czyszczeniu tapicerek samochodowych
  • salony samochodowe
  • firmy sprzątające - małe rozmiary pozwalają na łatwe przewożenie odkurzacza
  • Roztwór wody i substancji chemicznej jest wtryskiwany do włókien tkaniny i natychmiast zasysany. Roztwór i usunięte zabrudzenia są odzyskiwane w korpusie maszyny.

Pozostałe zalety techniczne:

  • Zbiorniki zostały wykonane z wysokiej gęstości polietylenu
  • Łatwy do wyjęcia zbiornik brudnej wody, demontaż filtra i czyszczenie i wymiana uszczelek
  • Gumowe koła nie pozostawiają śladów
  • Złączki wykonane z mosiądzu - niezawodne i bardzo łatwe do rozłączania
  • Odkurzacz został wyposażony w pompę wodną z systemem by-pass, dzięki któremu możemy optymalizować automatycznie przepływ wody, w zależności od tego jakiej ssawy używamy
  • Zastosowanie pompy pozwala również uniknąć problemów podczas dłuższego użytkowania
  • Silnik odkurzacza został zabezpieczony przed przegrzaniem oraz antykorozyjnie
  • Silnik i pompa mogą działać w sposób ciągły, bez konieczności częstych przerw.
  • Nowoczesna konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, a tym samym redukcję kosztów.

Dane techniczne:

  • Wyposażenie standardowe odkurzacz piorący, wąż ssący, wąż ciśnieniowy, lanca do dywanów
  • Pojemność zbiornika na roztwór 14 litrów
  • Pojemność zbiornika na zabrudzenia 14 litrów
  • Turbina ssąca dwukomorowa, 1500 W
  • Podciśnienie 3000 mm H20
  • Max przepływ powietrza 50 l/sek
  • Pompa natryskowa wibracyjna, 70 W
  • Ciśnienie natrysku 4 bar
  • Max przepływ wody 1,5 l/min
  • Długość węża 2,5 m
  • Długość x Szerokość x Wysokość 30 x 42 x 53 cm
  • Waga 12 kg

Santoemma Srl

Via Piave, 22 c

20016 Pero MI

Włochy

info@santoemma.com

Santoemma-0004

Specyficzne kody