Wszystkie bestsellery
  • Nowy

Global Tex Guard 500 ml – do impregnacji tkanin

62,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Impregnat wodoodporny (fluorocarbon) do wszystkich rodzajów tkanin. Nie zawiera wody!

Bezwonny preparat na bazie rozpuszczalników do zabezpieczenia tkanin przeciw powstawaniu plam. Bezpieczny nawet dla tkanin bardzo delikatnych jak zamsz, bawełna, jedwab itp. Po zastosowaniu tworzy powierzchnie wodoodporną chroniąc przed zniszczeniami po rozlanych płynach.

Impregnuje tkaniny wrażliwe na wodę

Profesjonalny, bezzapachowy impregnat na bazie rozpuszczalników do zabezpieczenia tkanin przeciw przemoczeniu i powstawaniu plam. Zawiera koncentrat fluorocarbonu. Bezpieczny dla bardzo delikatnych i wrażliwych na wodę tkanin jak zamsz, bawełna, jedwab, welur, anilina. Środek nie zawiera wody.

  • pH neutralne50%
  • Bez wody w składzie10%
  • Do tkanin delikatnych i wrażliwych na wodę90%
  • Impregnuje skóry naturalne i syntetyczne100%

Zabezpiecza powierzchnie skórzane

Preparat nadaje się do impregnacji wielu rodzajów materiałów. Zazwyczaj impregnat stosowany jest do tapicerek, materaców, zasłon, obić ściennych, odzieży i butów. W przypadku tego produktu można impregnować również powierzchnie i obicia ze skóry naturalnej oraz syntetycznej. Bezpieczny dla zamszu i nubucku.

Długotrwała ochrona hydrofobowa

Środek po aplikacji tworzy na impregnowanej powierzchni trwałą, hydrofobową i plamoodporną warstwę. Utworzona powłoka po utwardzeniu (czas schnięcia i utwardzenia struktury opisany w sekcji „Sposób użycia”) staje się odporna na ścieranie. Przedłuża fabryczną żywotność materiału oraz zapewnia skuteczną ochronę przed wodą i plamami nawet do 12 miesięcy.

Sposób użycia

  • Zawsze nanosić na czystych suchych lub lekko wilgotnych, świeżo wypranych przedmiotach.
  • Rozpylać równomiernie z odległości około 20 – 25 cm z dala od elementów, tworząc delikatną mgiełkę.
  • Nie zaleca się użytkowania do całkowitego wyschnięcia.
  • W dobrze wentylowanych miejscach czas schnięcia to zazwyczaj 2 – 3 godziny, w przypadku grubych dywanów wełnianych może wynieść do 24 – 48 godzin do czasu stwardnienia i zawiązania struktury.
Szczegóły produktu

Opis

Pojemność
5L