Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Angelwax

Inspiration. Formulation. Creation.Angelwax to mała grupa przemysłowych chemików, którzy pracowali razem od ponad 25 lat w przemyśle chemicznym.

W ciągu ostatnich kilku lat prowadzili oni badania, rozwijali i projektowali całą gamę produktów detailingowych dla przemysłu motoryzacyjnego, których rezultaty można w skrócie określić jako inspirujące.

Angelwax ma swą siedzibę w Szkocji niedaleko miasta Glasgow, gdzie znajduje się centrum badań, rozwoju i produkcji, gdzie tworzona jest cała gama produktów Angelwax przed wysyłką na cały świat.

Wszystkie ich produkty są napełniane i etykietowane ręcznie, a następnie pakowane i rozsyłane do dalszej dystrybucji, której wyłącznym przedstawicielem w polsce jest MrCleaner. Przy zakupie każdego z produktów Angelwax w naszym sklepie, masz pewność, że kupujesz oryginalny, ręcznie wykonany produkt.

Wszystkie produkty marki Angelwax,  przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są licznym, rygorystycznym testom laboratoryjnym, oraz przeprowadzanym przez najlepszych detailerów, abyśmy mogli zaoferować naszym klientom wyłącznie idealne produkt dla ich pojazdów.

Aktywne filtry

Marka: Angelwax

Angelwax Enigma AIO 1L

Usuwa rysy i zabezpiecza lakier, wysoki połysk, z dodatkiem kwarcu SiO2.

Cena 314,10 zł Cena podstawowa 349,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 349 zł
Więcej