Kategorie

.

Kategorie

.

Monster Shine x ADBL Roller D09 ATOM - polerka Dual Action, skok 9mm, 650W

Maszyna polerska DA

399,90 zł
Brutto


Rozszczepia niedoskonałości lakieru z mocą reakcji łańcuchowej! To nie jest zwykła maszyna – to kosmiczne laboratorium blasku, gotowe do akcji! Sprawia, że lakier lśni niczym supernowa.

Monster Shine x ADBL Roller D09 ATOM to kompaktowa maszyna polerska o skoku 9mm, która pozwala na precyzyjne polerowanie trudno dostępnych miejsc. Wyważona moc, niewielka waga i ergonomiczny design sprawiają, że polerowanie staje się szybkie, bezpieczne i niezwykle skuteczne.

W połączeniu z odpowiednimi pastami i padami polerskimi zapewnia wykończenie lakieru na wysokim poziomie. Maszyna wyposażona jest w system Soft Start i elastyczny przewód o długości 8m, ułatwia to długotrwałą pracę. W zestawie znajdują się talerze mocujące o średnicy 75mm i 125mm, co zwiększa wszechstronność polerki.

Sprawdzona konstrukcja i długotrwały testy sprawiają, że maszyna jest praktycznie bezawaryjna.

Zestaw zawiera:

  • Maszyna polerska Monster Shine x ADBL Roller D09 ATOM
  • Talerz oporowy 125 mm – 1 szt.
  • Talerz oporowy 75 mm – 1 szt.
  • Klucz płaski – 1 szt.
  • Klucz imbusowy - 1 szt.
  • Szczotki węglowe – 1 kpl.
  • Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną

Specyfikacja techniczna: 

Skok maksymalny – 9 mm

Średnica pada polerskiego – 75mm i 125 mm

Średnica talerza obrotowego – 75mm i 125 mm

Moc wyjściowa (Watt) – 650W

RPM (ilość obrotów na minutę) – 2000 – 6400

Długość przewodu zasilającego – 8 m

Waga – 2 kg

Elektroniczna kontrola prędkości – TAK

Spust miękkiego startu – TAK

Klasa izolacji – II

Napięcie operacyjne – 230 V/50 Hz.

Array

Specyficzne kody